Круглий стіл на тему “Актуальні аспекти захисту прав, свобод та інтересів людини, громадськими об’єднаннями та органами державної влади в Україні”

Гуманітарно-економічним коледжем спільно з Громадською організацією “Громадський захист Хустщини” у рамках відзначення чергової річниці прийняття Загальної декларації захисту прав людини, було проведено круглий стіл на тему “Актуальні аспекти захисту прав, свобод та інтересів людини, громадськими об’єднаннями та органами державної влади в Україні”. У загальній шкалі гуманітарних цінностей права людини, як і сама людина, посідають центральне місце і домінують над усіма іншими. Їх пріоритет і значущість безспірні, а роль і призначення зрозумілі. У будь-якій демократичній державі права і свободи особи складають найважливіший соціальний і політичний інститут, що об’єктивно виступає мірилом досягнень даного суспільства, показником його зрілості, цивілізованості.

Саме про це, а також про те, яким чином можна реально захистити свої права і свободи сьогодні розповідали студентам Гуманітарно-економічного коледжу та Карпатського інституту підприємництва представники Хустського районного центру зайнятості, Хустської районної ради, Центру з надання безоплатної первинної допомоги, Хустського районного відділу поліції та представники громадських організацій.

У ході обговорення більшість присутніх пристало до думки, що найкращий спосіб захисту своїх інтересів – це активна участь у житті своєї громади шляхом створення та участі у громадських організаціях.

Дякуємо всім учасникам круглого столу за участь і сподіваємось на подальшу співпрацю!