Обговорення ЗУ “Про прокуратуру”

Теорія – це добре, але юридична практика

з теорією – добре вдвічі!

 

21 листопада, на свято Михайла, відбулася зустріч Хустського міськрайонного прокурора Івана Юрійовича Кайла зі студентами-правознавцями I – III курсів Гуманітарно-економічного коледжу Університету «Україна», що у місті Хуст.

На порядку денному було надзвичайно актуальне питання, яке стосується приведення законодавства України про прокуратуру до європейських стандартів і, що найголовніше, – обговорення нового проекту Закону України «Про прокуратуру». Доповідач – досвідчений прокурор детально зупинився на найбільш актуальних і принципово нових та важливих нормах проекту закону, який зараз на часі, а студенти та викладачі циклової комісії з правознавства отримали, відповідно, кваліфіковані відповіді на запитання.

Особливо хочеться наголосити, що у практиці навчального процесу у нашому закладі стає доброю традицією запрошувати на зустрічі зі студентами юристів-практиків. Безперечно, що без теорії, як кажуть, «і не туди, і не сюди», але коли прокурор, суддя чи адвокат або інший спеціаліст у галузі права розкаже студентам про практику реалізації правових норм у певній сфері – це дає незаперечний результат та відповідні знання.

Керівництво вузу, маючи за основну мету підвищення якості знань студентів, має конкретний план і надалі залучати до навчально-виховного процесу юристів-практиків, бо вже набутий досвід підтверджує доцільність і результативність такої співпраці із прокуратурою та іншими структурами, що діють у сфері застосування, реалізації права.