В інституті та коледжі відбулось свято Новий рік

22 грудня 2016 року відбулась сесія Хустської міської ради. Перед початком сесії студенти Карпатського інституту підприємництва, за українським звичаєм, щедрівками та колядою привітали депутатів Хустської міської ради та мера міста Хуст Кащука Володимира Павловича з наступаючими новорічними святами. Побажали плідної праці в 2017 році, здоров’я, миру та Божої благодаті.

27 грудня 2016 року за підтримки Хустської міської ради студенти мали можливість привітати учнів Хустського навчально-реабілітаційного центру з Новим роком. Студенти підготували виступ та ігри для дітей і отримали багато позитивних емоцій від свята.

Напередодні Нового року в інституті та коледжі відбувся захід, присвячений новорічним та різдвяним святам. Своїми виступами глядачів розважали команди КВК «Свинка Пеппа», «Маша та ведмеді». Також виступили учасники команди-переможців КВК у м. Хуст «Факультет гумору». Дід Мороз та Снігурочка нагородили команди новорічними подарунками.

Ведучі свята побажали всім присутнім мудрості та віри у власні сили, натхнення, творчої наснаги, миру, добра, здоров’я.

Дякуємо всім організаторам та учасникам новорічних свят.